Torgeir Nustadhaugen i Hymax AS ved overlevering av to nye Kubota KX060 til Jone Ølberg i Naboen AS.
Torgeir Nustadhaugen i Hymax AS ved overlevering av to nye Kubota KX060 til Jone Ølberg i Naboen AS.

Bestilling fra Naboen: 103 nye Kubota-maskiner

Utleieselskapet har kjøpt over 300 fra Hymax de siste tre årene.

Det gode samarbeidet mellom Hymax AS og Naboen utleie AS igjennom mange år, gjør at Naboen nå har over 300 maskiner som er levert av Hymax igjennom de siste 3 årene.

Årets bestilling av nye maskiner er ikke noe unntak og Naboen har bestilt 103 nye maskiner, med opsjon på ytterligere 30 for leveranse i 2021. Dette er både minigravere, hjullastere og dumpere fra Kubota og Giant Minilastere.

– I Hymax er vi svært stolte av at Naboen igjen velger å anskaffe maskiner fra oss, og at dette er med å befeste Hymax sin solide posisjon som leverandør til utleiebransjen sier Glenn Mellegaard, CEO i Hymax AS, forteller daglig leder Glenn Mellegaard i Hymax AS.

Forsiden akkurat nå